Лікування нікотинової залежності.

Лікування нікотинової залежності.

 

Статистично, близько половини населення країни має залежність від нікотину. І хоч, видимої шкоди для здоров’я в реальному часі не видно, за рівнем негативного впливу на організм людини,  куріння можна порівняти з алкогольною або наркотичною залежністю. Негативна дія на людину відбувається далеко не відразу – саме тому багато курців не бажають визнати факт повільного знищення свого власного здоров’я. Більшість курців стверджують, що зможуть відмовитися від цигарки в будь-який час, коли вирішать це зробити, але це не так. І доказом цього може служити, перша ж спроба перестати палити.

Вона, майже завжди, невдала.

 

Відмова від куріння – це дуже важливий і складний шаг в житті кожної людини.

Страшить як сам формат життя без цигарки: зменшення можливості комунікації, «розслаблення», «зняття стресу», відсутності «впевненності і мужності».

Так і виникнення симптомів відмови від паління (абстинентний синдром), коли людина відчуває легко роздратування і хвилювання, що може перерости у більш сильні прояви агресії і нервозність.

 

Але, чому важливо кинути курити?

Сама більша причина – Ваше здоров’я. Виникають як невеличкі, мало помітні порушення: покашлювання вранці, зміни голосу, жовтушність шкіри, так і дуже серйозні захворювання майже всіх органів та систем. Старіння організму відбувається прискореним темпом.

 

Якщо ви вирішили назавжди попрощатися з цією шкідливою, пагубною звичкою, ви можете  звернутися за допомогою до лікаря нарколога Жашківської ЦРЛ, де вам допоможуть це зробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *