Інформація для курців Жашкова

ІНФОРМАЦІЯ  ДЛЯ  КУРЦІВ Жашкова

Лікування хронічного бронхіту курця, емфіземи легенів проводиться лікарями загальної практики-сімейної медицини в Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

В разі отримання нагороди від паління цигарок в вигляді інфаркта міокарда, інсульта – Ви можете розраховувати на позачергову госпіталізацію в реанімаційне відділення (5 поверх стаціонару).

Якщо тютюновий дим “прикрасить” Ваш організм виразковою хворобою шлунка, звертайтесь до лікаря-терапевта (терапевтичне відділення стаціонару).

Ампутацію ніг при атеросклерозі судин нижніх кінцівок професійно проводять спеціалісти першої та вищої категорії хірургічного відділення ЦРЛ.

Врахуйте також, що 98% раку легенів “заброньовано”  спеціально для курців – звертайтесь до онколога (кабінет № 21).

З напруженими головними болями, ослабленням зору, погіршенням слуху і пам’яті, а також зниженням статевої функції, що розвивається від паління звертатися до лікаря не обов’язково, так як це наближає Вас до старості, а отже до гарантованого пенсійного забезпечення.

…Щоб швидше захворіти, треба частіше курити, затяжку диму робити глибше, сигарету викурювати до кінця, коли дим у мундштука ставати вже їдким і гарячим. Особливо це слід робити тим, хто хоче захворіти раком губ, гортані або легень.

Ну, а курців, які бажають стати здоровими, життєрадісними, успішно лікуватися ми запрошуємо в кабінет лікаря-нарколога поліклінічного відділення Жашківської ЦРЛ (тел.066-721-20-90), де Вам допоможуть позбутися від дійсно згубної звички – отруювати себе і оточуючих отрутою тютюнового диму.

При бажанні кожен може кинути палити раз і назавжди!

Ми хочемо Вас попередити, що навряд чи потім вдасться Вам отримати навіть частина тих хвороб, які можуть роздобути курці. Але Ви не засмучуйтеся – живуть же багато хто без хвороб і нічого, обходяться.

Latest Comments
  1. Максим

    Скільки разів потрібно відвідувати лікаря?

    • Administrator

      Лікування табакокуріння по методиці П.Нож’є (Портнову Ф.Г) потребує 1 -2 сеанси. Тривалість 15-40 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *