Як вживають алкоголь жінки

Як випивають жінки.

Вони п’ють не так як чоловіки.

Жінки на біологічному рівні отримують менше задоволення від спиртних напоїв, ніж чоловіки. У чоловіка під дією алкоголю виділяється значно більше дофаміну. Саме він викликає почуття задоволення, і саме із-за цього, можливо, чоловіки в декілька разів частіше стають алкогольно залежними. Жінка, сама по собі, – це клубок емоцій, де для активації дофаміну, серотоніну, окситоцину, часто достатньо звичайного слова, а не вживання психо-активної речовини.

Жінка частіше вживає алкоголь із-за, а не для того щоб. Вона, як правило, заливає проблеми. При  цьому – проблеми немаленькі: навіть якщо в її особистому житті на даний час не спостерігається жодних негараздів, її проблеми – в її ж голові. Психіка таких жінок не може побороти життєві бурі.

Отже, у жінок, ніби схоже, та не так, як у чоловіків.

Жінки починають регулярно вживати алкоголь значно пізніше чим чоловіки.

Після виходу замуж – жінки починають випивати частіше та більше (беруть приклад з чоловіків), чоловіки ж, навпаки, одружившись, починають пити менше (рідше зустрічаються із своєю компанією).

У жіночому організмі алкоголь метаболізується по іншому.

Перша різниця полягає в тому, що при однаковій масі в чоловічому та жіночому тілі різне процентне відношення води: чоловіки, більш водянисті. Таким чином, вживання однакової дози алкоголю, його концентрації в крові жінки буде більшою. Ось чому, при інших рівних умовах 70-кілограмова жінка, сп’яніє швидше за 70-кілограмового чоловіка.

Друге важливе розходження – у тому, що жіночий організм швидше виводити алкоголь з крові. Пояснюють це тим, що об’єм печінки відносно тіла в жінок більший, чим у чоловіків. Відповідно, орган, що відіграє основну роль в розкладанні алкоголю, працює в них об’єктивно ефективніше.

Але і, спровоковані вживанням алкоголем, випадки захворювання печінки виникають у них раніше; вони швидше помирають від алкогольного гепатиту або цирозу.

У жінок частіше виникають пошкодження мозку в вигляді інсультів, проте – когнітивні функції (здатність розуміти, пізнавати, вивчати, усвідомлювати, сприймати і переробляти зовнішню інформацію) знижуються повільніше.

Часте спілкування з пляшкою приводить до збільшення кількості онкологічних захворювань.

Алкоголь робить жінок, в стані алкогольного сп’яніння, більш відкритими, довірливими. Вони частіше стають жертвою сексуального насильства.

Жінки рідко сідають за руль у нетверезому стані, але якщо роблять це, то, за статистикою, мають справу з більш високим ризиком загинути в аварії (в порівнянні з водієм-чоловіком з тим же вмістом алкоголю в крові).

Накоплені вченими данні дозволяють зробити однозначний висновок: при рівних об’ємах  вживання – алкоголь б’є по жіночому організму сильніше чим по чоловічому.

Одна радість: у цілому жінки п’ють значно ріже і менші чим чоловіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *