Нетрадиційне лікування, або системний підхід у лікуванні

Системний підхід дозволяє усунути причину недуг і не нашкодити організму.

Зараз дуже поширена ситуація, коли людина, що захворіла, іде в аптеку і купує ліки в кращому разі по рекомендації фармацевта, в гіршому – по пораді знайомих.

Приймається велика кількість ліків від певного симптому недуги (кашлю, болі в горлі, головної болі, підвищеної температури тіла і т.п.), які лише заліковують хворобу, але не викорінюють її причину.

Разом з тим забувається одне дуже важливе правило – немає абсолютно безпечних ліків. Приймаючи самий простий і звичайний лікарський засіб ми не можемо виключити певних ускладнень: як то алергічні реакції, порушення роботи травної системи,  розлади сну і інших. За останнє століття наука добилася великих успіхів в  діагностиці і лікуванні захворювань. Міняється і підхід  до самого процесу лікування від  традиційного, який має на увазі лікування окремих захворювань, до – нетрадиційного методу лікування, який розглядає людину як єдине ціле.

Звичайно, традиційна медицина незамінна в екстрених ситуаціях, коли без втручання хірургів або реаніматологів не обійтися. Але чи багато ви знаєте хворих з хронічними захворюваннями які вилікувалися? На жаль – ні. Звичайні офіційні методи лікування не виправдовують себе, і хвороба повертається.

А багато ліків, які так масово рекламуються і продаються без рецепту, володіють побічними ефектами і, знімаючи симптоми одного захворювання, можуть викликати порушення в роботі інших органів і систем.

Для лікування людей, що мають скарги на головні болі, часті простуди, з алергіями і захворюваннями шлунково-кишкового тракту, вугровим висипом і іншими проблемами – одне із перших завдань є укріплення імунітету, тим самим заставляючи організм самостійно справлятися з хворобами, «навчаючи» його боротися.

І надалі якщо людина і захворює, то хвороба протікатиме набагато швидше,  легше і без ускладнень.  Таке лікування не має протипоказань, побічних ефектів, а його тривалість залежить від давності захворювання і від чутливості організму до дії, що надається на нього.

Саме системний підхід до здоров’я дозволяє виявляти і усувати першопричину хвороб  і проводити строге індивідуальне лікування.

Обмежень за віком в подібного лікування немає, воно допомагає і дорослим, і дітям, чоловікам і жінкам.

Ми самі можемо зробити так, щоб організм був в змозі впоратися з будь-якою недугою – оскільки сильний імунітет це основа здоров’я.

І ще одне важливе положення – ніякого самолікування! Ваші принципи і методи лікування  повинні бути обговорені з лікарем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *