Як позбутися зайвих кілограмів

Зайва вага – це проблема для багатьох людей. Вона шкідлива для вашого здоров’я, так як збільшує вірогідність розвитку артеріальної гіпертензії, серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, хвороб хребта і суглобів.

Є надзвичайно простий метод визначити, чи є у вас зайва вага: виміряйте сантиметровою стрічкою розмір вашої талії. У жінок він повинен бути не більше 80 см, а для чоловіків – не більше 94 см.

При зайвій вазі рухова активність дуже важлива для вашого здоров’я. Візьміть за правило, мати щоденно додатково фізичного навантаження не менше 30 хвилин в порівнянні з вашої теперішньою. Ефективні не тільки прогулянки  швидким кроком та біг, але також і виконання домашньої роботи. Піднімайтесь по сходах пішки замість ліфта, ходіть пішки на роботу . Всі додаткові «дрібнички», підвищуючи додаткову активність, допомагають.

Для зниження ваги і для того, щоб попередити подальше збільшення маси тіла, необхідно змінити характер вашого харчування. Вживайте різноманітну їжу в вірно розрахованих кількостях. В цьому випадку ваш організм буде отримувати всі необхідні речовини і вітаміни.

Триразове  харчування в день закладає хорошу основу для забезпечення нормального обміну речовин. Старайтесь робити не більше 4 «перекусів» на день між основними прийомами їжи. Бокал пива чи сухого вина не принесуть шкоди, але не вживайте алкогольні напої більше чим 2 одиниці на день і не щоденно. Максимальна доза пива -250 мл, вина – 100 мл,  міцних напоїв – 35 мл.

Якщо будете притримуватися дані рекомендації, ви створите хороші умови для того, щоб поступово знизити свою вагу і зберегти її на більш низьких цифрах. Зі здоровою вагою ви будете відчувати себе краще і щасливіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *